FRGÁLE

9 položek celkem

Cena

170171
1170171
BORUVKA
od 170 Kč

Borůvkový FRGÁL s tvarohem spojuje šťavnaté borůvky s krémovým tvarohem v křehkém těstě, vytvářejíc tak dokonalý harmonický zážitek chuťových pohárků.

49/PUL
Hruška
od 170 Kč

Oslňte své chuťové buňky s naším hruškovým FRGÁLEM – valašské hrušky se láskyplně spojují s křupavým těstem, nabízejíc tak jedinečnou symfonii sladkosti a jemné kyselinky.

46/PUL
makv
od 170 Kč

Bohatá klasika s křupavým těstem a nadýchanou náplní z kvalitního mletého máku.  Nechte se unést harmonií jemné sladkosti a křupavé textury ve každém soustu.

55/PUL
Mletá borůvka
od 170 Kč

Lahodný zážitek plný čerstvých borůvek. Užijte si křehké kynuté těsto, které se láme pod rty, a intenzivní chuť mletých borůvek, která rozproudí vaše chuťové buňky.

64/PUL
Višen
od 170 Kč

Frgál s Mletými Višněmi: Křehké těsto plněné intenzivní chutí mletých višní, které rozproudí vaše chuťové buňky a přinese vám skvělý zážitek z Valašska.

70/PUL
Ořech
od 170 Kč

Ořechový Frgál spojuje nadýchané těsto s bohatstvím ořechů, vytvářejíc tak dokonalou symfonii chutí v každém kousku. Ponořte se do autentické valašské pečení.

67/PUL
Povidlo
od 170 Kč

Povidlový Frgál, kde se nadýchané kynuté těsto setkává s bohatým, sladkým povidlovým náplněm, vytvářejícím dokonalou harmonii chuťových dojmů.

61/PUL
Švestka
od 170 Kč

šťavnatý zážitek se švestkovým Frgálem, jehož křehké těsto obklopuje šťavnatou náplň ze zralých švestek, vytvářející neodolatelný dezert plný autentické valašské chuti.

58/PUL
FRGÁL Tvarohový
od 170 Kč

Dokonale nadýchaný tvarohový Frgál, který rozpustí vaše chuťové buňky. Každý kousíček je uměleckým spojením křehkého těsta a krémovité tvarohové náplně.

52/PUL
Jezdíme po celé ČR
Jezdíme po celé ČR
doručení na trzích a akcích po celé České republice.
Kvalita z Valašska přímo k Vám
Kvalita z Valašska Přímo K Vám
Frgále, které vás okouzlí autentičností.
Stánek
Vyzvedněte na stánku
objednejte online a vyzvedněte svůj frgál na našem stánku.